Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 33029 000A
QUADRON 185Power
in-line fuse switch-disconnector 910 A
size 3, 3-pole switchable
200 mm width connection
pro přípojnici 80, 100, 120 x 10
coming soon
System
185Power
| Produktová skupina | 12 |
| Podskupina | 55 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267330293 |
| ECLASS 14.0 | 27142108 |
| ETIM 5.0 | EC001046 |
| ETIM 8.0 | EC001046 |
| ETIM 10.0 | EC001046 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
typové číslo: QA185-910/3-WI
| pro velikost pojistek: | NH 3 |
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / HD 60269-2 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 48 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 910 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 400 V |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 12 kV |
| Utilisation category AC (IEC 60947-3) : | AC-22B (400 V / 910 A) |
| kond. zkratový proud s pojistkami (AC): | 50 kA / 400 V (910 A) |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gTr |
| jmenovitá krátkodobá výdrž proudu I cw (1,0 s) max.: | 50 kA |
| Icw approved with: | Trennmesser |
| zkratová odolnost při ochraně pojistkami: | 50 kA |
| Supplementary data IEC | |
|
The following values have been verified with tests under certain conditions. Please ask Wöhner for this conditions before designing your panel. |
| min. permitted operation temperature | -25°C |
| max. permitted operation temperature | 55°C |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 99 x 779 x 175 |
| hmotnost: | 870,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| pro přípojnici: | 80, 100, 120 x 10 |
| CT lze integrovat do zařízení: | nein |
| CT lze integrovat do modulu CT: | nein |
| čelní stupeň ochrany: | IP30 |
| vertikální montážní poloha: | Yes |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 48 W |
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com