L'Entreprise
Innovations
Produits
The picture may show a similar product.
Référence 31326 000A
fusible 25 A
-Mersen-
600 V AC, fast acting
Class J, 21x57
| Groupe de produits | 22 |
| Sous-groupe | 34 |
| Dimensions de l'emballage | 10 |
| EAN | 4021267313265 |
| ECLASS 14.0 | 27142002 |
| ETIM 5.0 | EC002704 |
| ETIM 8.0 | EC002704 |
| ETIM 10.0 | EC002704 |
Normes
UL 248-8
UL 248-1
Approbations
CSA , UL
Type: A4J
UL file: E2137, UL category (for USA): JDDZ_ https://www.ul.com
CSA file: 12636, CSA class: 1422-02_ https://directories.csa-international.org
| Taille: | Class J 30 A |
| Details IEC | |
| Normes | |
| operation class | fast acting |
| Details UL | |
| Normes | |
|
UL 248-8
UL 248-1 |
| Electrical data UL | |
| rated current (UL): | 25 A |
| rated voltage (UL) AC: | 600 V |
| rated frequency (UL): | 50 / 60 Hz |
| rated voltage (UL) DC: | 300 V |
| Icc: | 200 kA |
| SCCR: | DC 100 kA |
| Charactéristiques mécaniques | |
| L x H x P: | 21 x 57 x 21 |
| Poids: | 5,0 kg/100 |
| Charactéristiques des matériaux | |
| Material: | Porcelain |
| halogen-free: | Yes |
Trouver votre contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com