Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 03301 000
QUADRON 60Classic
NH pojistkový spodek 250 A, výstupní svorky zeshora / zespodu
šroub M10
velikost 1 / 3P
připojení shora nebo zdola
pro přípojnici 12, 15, 20, 25, 30 x 5, 10 a profilové přípojnice
System
60Classic
Advantages of the product
CrossLink® adapter technology
Fast and safe conversion of the connection for top or bottom
Simple and safe clicking into place and making contact
Safe connection through shock protection split into two
Busbar supports for flat busbars can be mounted above each other
| Produktová skupina | 10 |
| Podskupina | 54 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267033019 |
| ECLASS 14.0 | 27142106 |
| ETIM 5.0 | EC000067 |
| ETIM 8.0 | EC000067 |
| ETIM 10.0 | EC000067 |
Standardy
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016
Schválení dle norem
CCC
typové číslo: QCC-NH1
EAC Type: NH
| pro velikost pojistek: | NH 1 |
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / HD 60269-2 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 32 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 250 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 440 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 6 kV |
| zkratová odolnost při ochraně pojistkami: | 80 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 20,1 W.
(The power dissipation at full load would be 31,4 W.)
| Supplementary data IEC | |
|
The following values have been verified with tests under certain conditions. Please ask Wöhner for this conditions before designing your panel. |
| max. povolené napětí (IEC) AC: | 800 V |
| max. povolené napětí (IEC) DC: | 800 V |
| max. permitted operation temperature | 55°C |
| Adapter module, degree of protection IP20 at front |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 184 x 210 x 132 |
| hmotnost: | 198,5 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| pro přípojnici: | 12, 15, 20, 25, 30 x 5, 10 a profilové přípojnice |
| Terminal points | |
| screw connection | |
| M10 | |
| screw drive: | SW16 |
| Md min.: | 20,0 Nm |
| Md max.: | 30,0 Nm |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | No |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 32 W |
33145
000
prizmová svorka dvojitá pro měděné vodiče
2x 35 - 70 mm²
pro: QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
Více
33163
000
třmenová svorka pro měděné vodiče
70 - 150 mm²
pro: QCB-NH2, LTS-F 400, LTS 630
Více
33166
000
prizmová svorka jednoduchá pro vodiče Cu
35 - 150 mm²
QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
pro: QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
Více
33909
000
rámová svorka pro měděné vodiče
35 - 150 mm²
QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
pro: QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
Více
33142
000
kryt pro kabelová oka, připojitelný shora / zdola
pro: QCB-NH1, QCS-NH1, QCS-320
Více
33916
000
kryt kontaktů pojistek pro 03300, 03301
NH 1
Více
03502
000
rukojeť pro NH pojistky
otevřené provedení
velikost 000 - 3
Více
32595
000
CrossLink 60Classic
přípojnicový adaptér 250 A
adaptérová základna
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com