The picture may show a similar product.
订货号 31196 000
圆筒形帽熔断体 50 A
400 V, gG
14 x 51
| 产品组 | 22 |
分组 |
21 |
| 包装件数 | 10 |
| EAN | 4021267311964 |
| ECLASS 14.0 | 27142002 |
| ETIM 5.0 | EC002704 |
| ETIM 5.0 | EC002704 |
| ETIM 10.0 | EC002704 |
标准
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016, Fuse system F
| 尺码: | 14x51 |
| Details IEC | |
| 标准 | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016, Fuse system F |
| Electrical data IEC | |
| 端部供电(IEC): | 50 A |
| 额定电压(IEC)AC: | 400 V |
| 使用等级 | gG |
| 额定短路分断能力 AC | 120 kA |
功率输出:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 3.0 W.
(The power dissipation at full load would be 4.7 W.)
| 机械数值 | |
| 宽 x 高 x 厚: | 14 x 14 x 51 |
| 重量: | 1.9 kg/100 |
| 原材料性能 | |
| Material: | Porcelain |
| halogen-free: | Yes |
获取联系人
跳转至联系页面
电话:+86 10 67870300
邮箱:info@woehner.com.cn
网站:woehner.com.cn