The picture may show a similar product.
订货号 03011 000AC
NH 熔断体 63 A
500 V, gG
尺寸 000
新型
| 产品组 | 22 |
分组 |
11 |
| 包装件数 | 3 |
| EAN | 4021267030117 |
| ETIM 5.0 | EC000055 |
标准
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016
认证许可
CCC
型号: NH000
| 尺码: | NH 000 |
| Details IEC | |
| 标准 | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016 |
| Electrical data IEC | |
| 端部供电(IEC): | 63 A |
| 额定电压(IEC)AC: | 500 V |
| 使用等级 | gG |
| 额定短路分断能力 AC | 120 kA |
功率输出:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 3.0 W.
(The power dissipation at full load would be 4.7 W.)
| 机械数值 | |
| 重量: | 12.0 kg/100 |
| vertical installation position: | Yes |
| horizontal installation position: | Yes |
| 原材料性能 | |
| Material: | Porcelain |
获取联系人
跳转至联系页面
电话:+86 10 67870300
邮箱:info@woehner.com.cn
网站:woehner.com.cn