Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 03299 000
QUADRON 60Classic
NH pojistkový spodek 160 A
šroub M8
velikost 00 / 3P
připojení shora nebo zdola
pro přípojnici 12, 15, 20, 25, 30 x 5, 10 a profilové přípojnice
System
60Classic
Advantages of the product
CrossLink® adapter technology
Fast and safe conversion of the connection for top or bottom
Simple and safe clicking into place and making contact
Safe connection through shock protection split into two
Busbar supports for flat busbars can be mounted above each other
| Produktová skupina | 10 |
| Podskupina | 51 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267032999 |
| ECLASS 14.0 | 27142106 |
| ETIM 5.0 | EC000067 |
| ETIM 8.0 | EC000067 |
| ETIM 10.0 | EC000067 |
Standardy
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016
Schválení dle norem
IEC (CB) , VDE , CCC
typové číslo: QCC-NH00
EAC Type: NH
| pro velikost pojistek: | NH 000, NH 00 |
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / HD 60269-2 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 12 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 160 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 440 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 6 kV |
| zkratová odolnost při ochraně pojistkami: | 50 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 8,3 W.
(The power dissipation at full load would be 13,0 W.)
| Supplementary data IEC | |
|
The following values have been verified with tests under certain conditions. Please ask Wöhner for this conditions before designing your panel. |
| max. povolené napětí (IEC) AC: | 800 V |
| max. povolené napětí (IEC) DC: | 800 V |
| max. permitted operation temperature | 55°C |
| Adapter module, degree of protection IP20 at front |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 106 x 200 x 90 |
| hmotnost: | 87,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| pro přípojnici: | 12, 15, 20, 25, 30 x 5, 10 a profilové přípojnice |
Busbar connector: externally tensioned contacting, convenient click mechanism, simple conversion of the combination bases from 5 to 10mm-thick busbars
| Terminal points | |
| screw connection | |
| M8 | |
| screw drive: | SW13 |
| Md min.: | 8,0 Nm |
| Md max.: | 10,0 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | No |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 12 W |
01182
000
zdířková svorka pro šroub M8
1x 2.5 - 16 mm² + 2x 2.5 - 25 mm²
NH 00
Více
33224
000
prizmová svorka jednoduchá pro vodiče Cu
16 - 70 mm²
NH 00
Více
79811
000
kryt pro kabelová oka, připojitelný shora / zdola
NH 00
pro: 33200, 33208, 33329, 33394, 33398, 33420
Více
33315
000
vyrovnávací kryt dvoudílný
pro NH-LTS velikost 00
velikost 00
Více
33317
000
krycí lišta, nasaditelná z boku
pro NH-LTS velikost 00
velikost 00
Více
78105
000
rám dvojitý
232 x 210, ne pro 33221, 33222
velikost 00
Více
78893
000
rám jednoduchý
130 x 210, ne pro 33221, 33222
velikost 00
Více
79448
000
kryt kontaktů pojistek
pro držák pojistek NH a 33705
NH 00
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com