Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 23024 000AD
CAPUS Panel
odpojovač 3-pólový + N
šroub M10, černošedá rukojeť
400 A
N pól na pravé straně
for mounting plate
S32-400/3+N
System
Panel
| Produktová skupina | 14 |
| Podskupina | 06 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267230241 |
| ECLASS 14.0 | 27371403 |
| ETIM 5.0 | EC000216 |
| ETIM 8.0 | EC000216 |
| ETIM 10.0 | EC000216 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
typové číslo: CP-S32-400/3P+N
EAC Type: LTS
| velikost: | 2 |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 400 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 8 kV |
| kond. zkratový proud s pojistkami (AC): | 100kA (500V In 250A) |
| 50kA (690V In 400A) | |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gG |
| jmenovitá krátkodobá výdrž proudu I cw (0,3 s) max.: | 12 kA |
| jmenovitá výrobní kapacita: | 26,5 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 32,8 W.
(The power dissipation at full load would be 51,2 W.)
| Gebrauchskategorien siehe Datenblatt (unter Downloads) |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 205 x 147 x 65 |
| hmotnost: | 210,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový+N |
| Mounting: | for mounting plate |
| stupeň ochrany: | IP20 |
| Terminal points | |
| screw connection | |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
N is switched leading when switched on, lagging when switched off
23926
000AD
připojovací svorka
1x 95 - 240 mm²
pro: S32 400 A
Více
23927
000AD
připojovací svorka
2x 50 - 95 mm²
pro: S32 400 A
Více
23916
000AD
kryt připojovacího prostoru, horní / spodní připojení
k zakrytí všech svorek na jedné straně spínače, průhledný
for 3P, 3P+N, 4P
pro: S32 250 A / 400 A
Více
23902
000AD
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, bez rukojetí
bez blokování dveří
pro: S32 250 A / 400 A
Více
23905
000AD
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, bez rukojetí
s blokováním dveří, pro visací zámky
pro: S32 250 A / 400 A
Více
23908
000AD
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, bez rukojetí
s blokováním dveří, pro visací zámky
pro: S32 250 A / 400 A
Více
23911
000AD
otočná rukojeť pro montáž na dveře
červeno-žlutá, s rukojetí
s blokováním dveří, pro visací zámky
pro: S32 250 A / 400 A
Více
23921
000AD
spínač
1 NC + 1 NO, ploché konektory 6,3 x 0,8
pro: S32 250 A / 400 A / 630 A / 1000 A / 1250 A / 1600 A / 2500 A / 3150 A
Více
23923
000AD
prodlužovací ovladací hřídel délka 300 mm
pro: S32 250 A / 400 A
Více
33380
000
prodlužovací ovladací hřídel délka 550 mm
LTS-250/400/630, LTS-F 160/250/400
pro: LTS-250/400/630, LTS-F 160/250/400
Více
23955
000AD
CAPUS Panel
locking device for direct drive
pro: S32-2
NEW
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com