Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 03924 000A
NH pojistka 250 A
690 V, gG
velikost 1
| Produktová skupina | 22 |
| Podskupina | 12 |
| velikost balení | 3 |
| EAN | 4021267039240 |
| ECLASS 14.0 | 27142005 |
| ETIM 5.0 | EC000055 |
| ETIM 8.0 | EC000055 |
| ETIM 10.0 | EC000055 |
Standardy
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016
EAC Type: NH
| velikost: | NH 1 |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 250 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 400 V |
| provozní třída | gG |
| Indicator version | double indicator |
| jmenovitá zkratová vypínací kapacita AC | 80 kA |
| jmenovitá zkratová vypínací kapacita DC | 80 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 14,1 W.
(The power dissipation at full load would be 22,0 W.)
| Mechanické údaje | |
| hmotnost: | 42,0 kg/100 |
| vertikální montážní poloha: | Yes |
| horizontální montážní poloha: | Yes |
| Vlastnosti materiálu | |
| Material: | Porcelain |
| halogen-free: | Yes |
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com