Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 31338 000
pojistka 2 A
-Mersen-
600 V AC, time delay
Class J, 21x57
| Produktová skupina | 22 |
| Podskupina | 33 |
| velikost balení | 10 |
| EAN | 4021267313388 |
| ECLASS 14.0 | 27142002 |
| ETIM 5.0 | EC002704 |
| ETIM 8.0 | EC002704 |
| ETIM 10.0 | EC002704 |
Standardy
UL 248-8
UL 248-1
Schválení dle norem
UL
for UL feeder circuits >250V
typové číslo: AJT
UL file: E2137, UL category (for USA): JDDZ_ https://www.ul.com
| velikost: | Class J 30 A |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
| provozní třída | time delay |
| Detaily UL | |
| Standardy | |
|
UL 248-8
UL 248-1 |
| for UL feeder circuits >250V |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 2 A |
| jmenovité napětí (UL) AC: | 600 V |
| jmenovitá frekvence (UL): | 50 / 60 Hz |
| jmenovité napětí (UL) DC: | 500 V |
| SCCR: | 200 kA |
| SCCR: | DC 100 kA |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 21 x 57 x 21 |
| hmotnost: | 5,0 kg/100 |
| Vlastnosti materiálu | |
| Material: | Porcelain |
| halogen-free: | Yes |
| for UL feeder circuits >250V |
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com