The picture may show a similar product.
订货号 02564 000
连接端子 2 极
双侧带压板
for mounting plate
不再供货
系统
Panel
| 产品组 | 10 |
分组 |
65 |
| 包装件数 | 5 |
| EAN | 4021267025649 |
| ECLASS 14.0 | 27141190 |
| ETIM 5.0 | EC002498 |
| ETIM 5.0 | EC002498 |
| ETIM 10.0 | EC002498 |
标准
IEC 61439-1:2020
EAC Type: AC-P
CCC 认证: 无需强制认证
| Details IEC | |
| 标准 | |
| IEC 61439-1:2020 |
| Electrical data IEC | |
| 额定电压(IEC)AC: | 690 V |
| 额定电压 (IEC) DC: | 440 V |
功率输出:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 0.8 W.
(The power dissipation at full load would be 1.2 W.)
| Supplementary data IEC | |
|
下述参数已经在特定条件下通过测试得到验证。开始设计之前,请联系维纳尔咨询这些条件。 |
| 最大电压 IEC AC: | 800 V |
| 最大电压 IEC DC: | 800 V |
| 机械数值 | |
| 宽 x 高 x 厚: | 66 x 125 x 90 |
| 重量: | 27.6 kg/100 |
| 极数: | 2 极 |
| Mounting: | for mounting plate |
| 连接端 | |
| Not suitable for aluminium cables ! |
| 原材料性能 | |
| halogen-free: | Yes |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
79253
000
隔板
1 倍,适用 NH 熔断器座,母线式
尺寸 NH 00
更多
获取联系人
跳转至联系页面
电话:+86 10 67870300
邮箱:info@woehner.com.cn
网站:woehner.com.cn