The picture may show a similar product.
订货号 32289 000
母线转接器 63 A, 1 个支承导轨
63 x 182
不再供货
| 产品组 | 05 |
分组 |
09 |
| 包装件数 | 4 |
| EAN | 4021267322892 |
标准
IEC 61439-1:2020
UL 508
认证许可
CSA , UL
型号: 4063
UL 文件: E123577, UL 类别 (适用美国) : NMTR2 https://www.ul.com
UL 文件: E123577, UL 类别 (适用加拿大) : NMTR8 https://www.ul.com
CSA 文件: 110285, CSA 等级: 3211-37 https://directories.csa-international.org
CCC 认证: 无需强制认证
| Details IEC | |
| 标准 | |
| IEC 61439-1:2020 |
| Electrical data IEC | |
| 端部供电(IEC): | 63 A |
| 额定电压(IEC)AC: | 690 V |
| rated isolation voltage Ui AC: | 800 V |
| 额定冲击耐受电压 Uimp: | 6 kV |
| Details UL | |
| 标准 | |
| UL 508 |
| 机械数值 | |
| 宽 x 高 x 厚: | 63 x 182 x 50 |
| 重量: | 30.7 kg/100 |
| 极数: | 3 极 |
|
For safe mechanical and electrical connection of all commercially available switchgear to the busbar system, with option to hold free leads, can be offset in the 5mm grid. |
|
获取联系人
跳转至联系页面
电话:+86 10 67870300
邮箱:info@woehner.com.cn
网站:woehner.com.cn