Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 33894 000A
CAPUS Panel
přepínač 3-pólový
svorky 16 - 50 mm² / AWG 6 - 1, grafitově šedá rukojeť
100 A
for mounting plate or mounting rail
no longer available
date of phase-out: 19.01.2026
System
Panel
Advantages of the product
lockable in 0-position with a padlock (max. 5 mm diameter)
| Produktová skupina | 14 |
| Podskupina | 32 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267338947 |
| ETIM 5.0 | EC000216 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
UL 508
Schválení dle norem
UL
typové číslo: CO-SD2-3-100
EAC Type: SD
UL file: E506215, UL category (for USA): NLRV https://www.ul.com
UL file: E506215, UL category (for Canada): NLRV7 https://www.ul.com
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 100 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovitá frekvence (IEC): | 50 / 60 Hz |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 800 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 8 kV |
| Utilisation category AC (IEC 60947-3) : | AC-23 A (690 V / 63 A) AC-23 A (415 V / 100 A) AC-22 A (690 V / 100 A) AC-21 A (690 V / 100 A) |
| kond. zkratový proud s pojistkami (AC): | 10 kA |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gG |
| jmenovitá krátkodobá výdrž proudu I cw (1,0 s) max.: | 1.5 kA |
| jmenovitá výrobní kapacita: | 3,5 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 3,8 W.
(The power dissipation at full load would be 6,0 W.)
| Detaily UL | |
| Standardy | |
| UL 508 |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 100 A |
| jmenovité napětí (UL) AC: | 600 V |
| jmenovitá frekvence (UL): | 50 / 60 Hz |
| for wires UL: | Cu 75°C |
| SCCR protected max.: | 5 kA |
| 5 kA with fuse max. 80 A / 600 V AC |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 104 x 100 x 80 |
| hmotnost: | 53,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| Mounting: | for mounting plate or mounting rail |
| stupeň ochrany: | IP20 |
| Terminal points | |
| cage clamp connection | |
| screw drive: | PZ2 |
| wire stripping: | 13 mm |
| min. cross-section: | 16 mm² |
| max. cross-section: | 50 mm² |
| re: | 16 - 16 mm² |
| rm: | 16 - 50 mm² |
| f: | 16 - 50 mm² |
| Md min.: | 3,5 Nm |
| Md max.: | 3,5 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| min. cross-section UL: | AWG 6 |
| max. cross-section UL: | AWG 1 |
| točivý moment (UL): | 31 lb-in |
| for wires UL: | Cu 75°C |
all poles switched at the same time
| Not suitable for aluminium cables ! | |
33695
000A
set krytu připojovacího prostoru, 3-polový
pro: SD2-3, SD2-4
Více
33680
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 100 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33681
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 200 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33682
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 300 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33692
000A
spínač
1NC + 1NO, šroubové svorky
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33684
000A
CAPUS Panel
N pól pro SD2-3P odpínač
box terminal 16 - 50 mm² / AWG 6 - 1
for mounting plate or mounting rail
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com