Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 33361 000
CAPUS Panel
odpínač s pojistkami, 3-pólový
šroub M10, červená rukojeť
NH 2, 400 A
for mounting plate
System
Panel
| Produktová skupina | 15 |
| Podskupina | 09 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267333614 |
| ECLASS 14.0 | 27371401 |
| ETIM 5.0 | EC001040 |
| ETIM 8.0 | EC001040 |
| ETIM 10.0 | EC001040 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
Schválení dle norem
IEC (CB)
typové číslo: LTS-F400
EAC Type: NH
| pro velikost pojistek: | NH 2 |
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / HD 60269-2 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 34 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 400 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 8 kV |
| Utilisation category AC (IEC 60947-3) : | AC-23 B (690V) AC-22 B (690V) AC-21 B (690V) |
| kond. zkratový proud s pojistkami (AC): | 80 kA / 690 V |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gG |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 69,8 W.
(The power dissipation at full load would be 109,0 W.)
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 270 x 238 x 253 |
| hmotnost: | 768,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| Mounting: | for mounting plate |
| Terminal points | |
| screw connection | |
| M10 | |
| Md min.: | 25,2 Nm |
| Md max.: | 30,8 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| lam. Cu width: | 15 - 40 mm |
| lam. Cu thickness: | 1 - 10 mm |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
|
Device delivered without fuses |
|
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 34 W |
33164
000
třmenová svorka pro měděné vodiče
120 - 240 mm²
pro: QCB-NH2, LTS-F 400, LTS 630
Více
33367
000
prizmová svorka jednoduchá pro vodiče Cu a Al
120 - 240 mm²
pro: LTS-F 400, LTS 630
Více
33351
000
kryt připojovacího prostoru
k zakrytí připojovacího prostoru, černošedá
LTS-400/630, LTS-F 250/400
Více
33347
000
spínač
1 NC + 1 NO, ploché konektory 6,3 x 0,8
LTS, LTS-F
Více
33348
000
otočná rukojeť pro montáž na dveře
červeno-žlutá, bez rukojetí
s blokováním dveří, pro visací zámky
pro: LTS-250/400/630, LTS-F 160/250/400
Více
33380
000
prodlužovací ovladací hřídel délka 550 mm
LTS-250/400/630, LTS-F 160/250/400
pro: LTS-250/400/630, LTS-F 160/250/400
Více
23923
000AD
prodlužovací ovladací hřídel délka 300 mm
pro: S32 250 A / 400 A
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com