Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 23101 000AD
CAPUS Panel
přepínač 3-pólový
šroub M6
160 A
for mounting plate
BB32-160/3
System
Panel
| Produktová skupina | 14 |
| Podskupina | 32 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267231019 |
| ECLASS 14.0 | 27371403 |
| ETIM 5.0 | EC001040 |
| ETIM 8.0 | EC001040 |
| ETIM 10.0 | EC001040 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
typové číslo: BB32-160/3P
EAC Type: LTS
| velikost: | 1 |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 160 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 8 kV |
| rated short-time withstand current Icw (0.1 s) max.: | 9 kA |
| jmenovitá výrobní kapacita: | 10 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 15,0 W.
(The power dissipation at full load would be 23,4 W.)
| Gebrauchskategorien siehe Datenblatt (unter Downloads) |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 206 x 140 x 244 |
| hmotnost: | 260,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| Mounting: | for mounting plate |
| čelní stupeň ochrany: | IP20 |
| Terminal points | |
| screw connection | |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
all poles switched at the same time
|
passes Null when reversing |
|
23940
000AD
CAPUS Panel
můstek
with terminal compartment cover
pro: BB32 160 A 3P
Více
23935
000AD
CAPUS Panel
kryt připojovacího prostoru
k zakrytí celého připojovacího prostoru, černošedá
pro: BB32 160 A
Více
23932
000AD
CAPUS Panel
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, bez rukojetí
s blokováním dveří, pro visací zámky
pro: BB32 160 A
Více
23922
000AD
prodlužovací ovladací hřídel délka 300 mm
pro: S32 160 A
Více
23920
000AD
spínač
1 NC + 1 NO, ploché konektory 6,3 x 0,8
pro: S32 160 A
Více
23957
000AD
CAPUS Panel
locking device for direct drive
pro: S32-1
NEW
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com