Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 33850 000A
CAPUS Panel
odpojovač 3-pólový
svorky 2,5 - 16 mm² / AWG 16 - 6, žluto-červená rukojeť
40 A
for mounting plate or mounting rail
System
Panel
Advantages of the product
lockable in 0-position with a padlock (max. 4 mm diameter)
| Produktová skupina | 14 |
| Podskupina | 01 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267338503 |
| ECLASS 14.0 | 27371403 |
| ETIM 5.0 | EC000216 |
| ETIM 8.0 | EC000216 |
| ETIM 10.0 | EC000216 |
Standardy
IEC 60947-1:2020
IEC 60947-3:2020 AC ratings only
UL 60947-4-1
Schválení dle norem
UL
typové číslo: SD1-3-40-R
EAC Type: SD
UL file: E506215, UL category (for USA): NLRV https://www.ul.com
UL file: E506215, UL category (for Canada): NLRV7 https://www.ul.com
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60947-1:2020 IEC 60947-3:2020 AC ratings only |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 40 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 690 V |
| jmenovitá frekvence (IEC): | 50 / 60 Hz |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 800 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 4 kV |
| Utilisation category AC (IEC 60947-3) : | AC-23 A (690 V / 40 A) AC-22 A (690 V / 40 A) AC-21 A (690 V / 40 A) |
| kond. zkratový proud s pojistkami (AC): | 10 kA |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gG |
| jmenovitá krátkodobá výdrž proudu I cw (1,0 s) max.: | 1 kA |
| jmenovitá výrobní kapacita: | 2,1 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 0,6 W.
(The power dissipation at full load would be 0,9 W.)
| Detaily UL | |
| Standardy | |
| UL 60947-4-1 |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 40 A |
| jmenovité napětí (UL) AC: | 600 V |
| jmenovitá frekvence (UL): | 50 / 60 Hz |
| SCCR protected max.: | 5 kA |
| 5 kA with fuse max. 40 A / 600 V AC |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 36 x 81 x 79 |
| hmotnost: | 15,5 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| Mounting: | for mounting plate or mounting rail |
| stupeň ochrany: | IP20 |
| Terminal points | |
| cage clamp connection | |
| wire stripping: | 10 mm |
| min. cross-section: | 2,5 mm² |
| max. cross-section: | 16 mm² |
| re: | 2.5 - 16 mm² |
| rm: | 16 - 16 mm² |
| f: | 2.5 - 16 mm² |
| f + AE: | 2.5 - 16 mm² |
| (f + AE may not fit with max. cross-section) | |
| Md min.: | 2,0 Nm |
| Md max.: | 2,0 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
all poles switched at the same time
| Not suitable for aluminium cables ! | |
33694
000A
set krytu připojovacího prostoru, 3-polový
pro: SD1-3, SD1-4
Více
33665
000A
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, s rukojetí
s blokováním dveří
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33666
000A
otočná rukojeť pro montáž na dveře
červeno-žlutá, s rukojetí
s blokováním dveří
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33669
000A
otočná rukojeť pro montáž na dveře
grafitově šedá, s rukojetí
s blokováním dveří
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33670
000A
otočná rukojeť pro montáž na dveře
červeno-žlutá, s rukojetí
s blokováním dveří
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33680
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 100 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33681
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 200 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33682
000A
prodlužovací ovladací hřídel, délka 300 mm
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33692
000A
spínač
1NC + 1NO, šroubové svorky
pro: SD1, SD2, SD3
Více
33683
000A
CAPUS Panel
N pól pro SD1-3P odpínač
box terminal 2.5 - 16 mm² / AWG 16 - 6
for mounting plate or mounting rail
Více
33689
000A
CAPUS Panel
PE pól pro SD1-3P odpínač
box terminal 2,5 - 16 mm² / AWG 16 - 6
for mounting plate or mounting rail
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com