Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 32781 000A
EQUES 185Power
přípojnicový adaptér 1200 A
300 x 652, připojení horní / spodní, šroubové připojení
pro Eaton NZM4 (1250 A)
pro přípojnici 30, 40, 60, 80, 100, 120 x 10
not suitable for systems with CrossLink protection modules
System
185Power
| Produktová skupina | 05 |
| Podskupina | 48 |
| velikost balení | 1 |
| EAN | 4021267327811 |
| ECLASS 14.0 | 27370304 |
| ETIM 5.0 | EC001531 |
| ETIM 8.0 | EC001531 |
| ETIM 10.0 | EC001531 |
Standardy
IEC 61439-1:2020
UL 508
Schválení dle norem
UL
for UL feeder circuits >250V
typové číslo: EQ185-A1600-S
EAC Type: EQ
UL file: E123577, UL category (for USA): NMTR https://www.ul.com
UL file: E123577, UL category (for Canada): NMTR7 https://www.ul.com
CCC schválení: certifikace není vyžadována
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
| IEC 61439-1:2020 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 1200 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 800 V |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 800 V |
| jmenovité izolační napětí Ui AC: | 1000 V |
| jmenovité izolační napětí Ui DC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 12 kV |
| jmenovitá proudová špičková výdrž Ipk max.: | 106 kA |
| jmenovitá krátkodobá výdrž proudu I cw (1,0 s) max.: | 50 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 233,6 W.
(The power dissipation at full load would be 365,0 W.)
| mit Eaton NZM4 1250A bis 1200A Verbindung unten einsetzbar! mit Schrack MC4 1250A bis 1200A Verbindung unten einsetzbar! mit Eaton NZM4 1250A bis 1250A Verbindung oben einsetzbar! mit Schrack MC4 1250A bis 1250A Verbindung oben einsetzbar! |
| Detaily UL | |
| Standardy | |
| UL 508 |
| for UL feeder circuits >250V |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 1200 A |
| jmenovité napětí (UL) AC: | 1000 V |
| jmenovitá frekvence (UL): | 50 / 60 Hz |
| SCCR unprotected max.: | 50 kA |
| 3 cycles (without OPD) @ 1000 V AC |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 300 x 652 x 85 |
| hmotnost: | 2600,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| pro přípojnici: | 30, 40, 60, 80, 100, 120 x 10 |
| CT lze integrovat do zařízení: | ja |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
|
Ausreichend Platz für 2x3 Stromwandler vorhanden. |
|
|
the short-circuit capacity of the combination of adapter and MCCB depends on the MCCB |
|
| for UL feeder circuits >250V |
32701
000A
ochranný kryt IP20 (přední)
vč. 3 horních krytů
šířka 300 mm
pro: Eaton NZM4, GE FK1600, Legrand DPX³ 1600
Více
32704
000A
ochranný kryt IP20 (zadní)
pro všechny typy adaptérů
Více
32985
000
proudový transformátor 1000 A / 5 A
size CT4
5 VA / třída 1
Více
32983
000
proudový transformátor 630 A / 5 A
size CT4
5 VA / třída 1
Více
32984
000
proudový transformátor 800 A / 5 A
size CT4
5 VA / třída 1
Více
32986
000
proudový transformátor 1250 A / 5 A
size CT4
5 VA / třída 1
Více
32987
000
proudový transformátor 1600 A / 5 A
size CT4
5 VA / třída 1
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com