Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 31973 000
AMBUS Panel
držák válcových pojistek
10x38 / 1P / LED
30 A / 1000 V DC
indication (LED) of a tripped fuse link
for mounting rail
System
Panel
Advantages of the product
large clamping range
holder for label
| Produktová skupina | 17 |
| Podskupina | 06 |
| velikost balení | 12 |
| EAN | 4021267319731 |
| ECLASS 14.0 | 27142190 |
| ETIM 5.0 | EC002705 |
| ETIM 8.0 | EC002705 |
| ETIM 10.0 | EC002705 |
Standardy
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-2:2013 + A1:2016
UL 4248-1
UL 4248-19
Schválení dle norem
IEC (CB) , CSA , UL , CCC
for UL feeder circuits >250V
typové číslo: AES10x38/PV
EAC Type: AES
UL file: E342576, UL category (for USA): IZMR https://www.ul.com
CSA file: 110285, CSA class: 6225-30 https://directories.csa-international.org
CCC certificate: 2013010308601276
| pro velikost pojistek: | 10x38 |
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / EN 60269-6 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 4 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-2:2013 + A1:2016 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 30 A |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 1000 V |
| min. provozní napětí DC: | 400 V |
| jmenovité izolační napětí Ui DC: | 1000 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 8 kV |
| kond. zkratový proud s pojistkami (DC): | 20 kA / 1000 V (30 A) |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gPV |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 0,2 W.
(The power dissipation at full load would be 0,3 W.)
| Supplementary data IEC | |
|
The following values have been verified with tests under certain conditions. Please ask Wöhner for this conditions before designing your panel. |
| max. povolené napětí (IEC) DC: | 1000 V |
| min. permitted operation temperature | -40°C |
| max. permitted operation temperature | 65°C |
| use of fuse links with silver plated caps is recommended |
| Detaily UL | |
| Standardy | |
|
UL 4248-1
UL 4248-19 |
| for UL feeder circuits >250V | |
| suitable for field-installed conductors |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 30 A |
| jmenovité napětí (UL) DC: | 1000 V |
| min. provozní napětí DC: | 400 V |
| for wires UL: | Cu 90°C |
| SCCR protected max.: | 33 kA |
| with IZLT fuse 10x38 30 A / 1000 V DC | |
| max. propustný proud Id (UL): | 8,65 kA |
| max. propustná energie (UL): | 16,9 kA²s |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 18 x 81 x 58 |
| hmotnost: | 5,7 kg/100 |
| póly: | 1-pólový |
| Mounting: | for mounting rail |
| stupeň ochrany: | IP20 |
| čelní stupeň ochrany: | IP20 |
| Terminal points | |
| cage clamp connection | |
| screw drive: | PZ2 |
| wire stripping: | 11 mm |
| min. cross-section: | 0,75 mm² |
| max. cross-section: | 25 mm² |
| Md min.: | 2,0 Nm |
| Md max.: | 2,5 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| min. cross-section UL: | AWG 18 |
| max. cross-section UL: | AWG 4 |
| točivý moment (UL): | 18 - 22 lb-in |
| for wires UL: | Cu 90°C |
| Vlastnosti materiálu | |
| halogen-free: | Yes |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
|
The indicator light signals that the fuse has tripped, but only when the closed fuse-holder is under voltage. |
|
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 4 W |
| for UL feeder circuits >250V | |
31563
000
mezikus 4,5mm
sada pro 50 držáků válcových pojistek 31971 resp. 31973, umožňuje uspořádání v rozteči 22,5 mm
Více
31101
000A
hřebenová přípojnice 1-pólová, můstek, rozteč 18 mm
80 A, délka 1 m
16 mm²
Více
31103
000
připojovací svorka, boční připojení
6 - 25 mm²
pro: 31101, 31102
Více
31157
000
připojovací svorka, čelní připojení
6 - 25 mm²
pro: 31101, 31102
Více
31548
000
hřebenová přípojnice 1-pólová, můstek, rozteč 18 mm
100 A, délka 1 m
25 mm²
Více
31039
000
připojovací svorka, čelní připojení
6 - 35 mm² / AWG 10 - 1/0
pro: 31548
Více
31550
000
připojovací svorka, čelní připojení
6 - 35 mm²
pro: 31549, 31561
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com