Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 31329 000
pojistka 4 A
-Eaton-
600 V AC, fast acting
Class J, 21x57
no longer available
| Produktová skupina | 22 |
| Podskupina | 34 |
| velikost balení | 10 |
| EAN | 4021267313296 |
| ETIM 5.0 | EC002704 |
Standardy
UL 248-8
UL 248-1
Schválení dle norem
CSA , UL
typové číslo: JKS
UL file: E4273, UL category (for USA): JDDZ https://www.ul.com
CSA file: 53787, CSA class: 1422-02 https://directories.csa-international.org
| velikost: | Class J 30 A |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
| provozní třída | fast acting |
| Detaily UL | |
| Standardy | |
|
UL 248-8
UL 248-1 |
| Elektrické údaje UL | |
| jmenovitý proud (UL): | 4 A |
| jmenovité napětí (UL) AC: | 600 V |
| SCCR: | 200 kA |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 21 x 57 x 21 |
| hmotnost: | 5,0 kg/100 |
| Vlastnosti materiálu | |
| Material: | Porcelain |
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com