Společnost
Innovations
Produkty
Obrázek může zobrazovat podobný produkt.
Part No.: 31306 000
CUSTO Panel
D0 pojistkový spodek, montáž na panel
E 18 / 63 A / 3P
ochrana proti dotyku
for mounting rail
System
Panel
Advantages of the product
large clamping range, holder for label
| Produktová skupina | 03 |
| Podskupina | 15 |
| velikost balení | 3 |
| EAN | 4021267313067 |
| ECLASS 14.0 | 27142120 |
| ETIM 5.0 | EC001644 |
| ETIM 8.0 | EC001644 |
| ETIM 10.0 | EC001644 |
Standardy
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014
IEC 60269-3:2010 + A1:2013 + A2:2019
Schválení dle norem
VDE , DNV GL
typové číslo: CEB18
EAC Type: D0
| pojistková vložka podle na standardu: | IEC / HD 60269-3 |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 5,5 W |
| Detaily IEC | |
| Standardy | |
|
IEC 60269-1:2006 + A1:2009 + A2:2014 IEC 60269-3:2010 + A1:2013 + A2:2019 |
| Elektrické údaje IEC | |
| Jmenovitý proud (IEC): | 63 A |
| jmenovité napětí (IEC) AC: | 400 V |
| jmenovité napětí (IEC) DC: | 250 V |
| jmenovité přepětí Uimp : | 6 kV |
| schváleno s pojistkovými vložkami dané třídy: | gG |
| zkratová odolnost při ochraně pojistkami: | 50 kA |
power dissipation of the article:
The power dissipation at a typical load of 80 % results to 7,7 W.
(The power dissipation at full load would be 12,0 W.)
| Supplementary data IEC | |
|
The following values have been verified with tests under certain conditions. Please ask Wöhner for this conditions before designing your panel. |
| max. povolené napětí (IEC) AC: | 440 V |
| max. povolené napětí (IEC) DC: | 262 V |
| max. permitted operation temperature | 55°C |
Je nutné přísně dodržovat směr napájení vyznačený na výrobku. |
| Mechanické údaje | |
| Š x V x H: | 81 x 68 x 55 |
| hmotnost: | 23,0 kg/100 |
| póly: | 3-pólový |
| Mounting: | for mounting rail |
| Terminal points | |
| cage clamp connection | |
| screw drive: | PZ2 |
| wire stripping: | 10 mm |
| min. cross-section: | 1,5 mm² |
| max. cross-section: | 35 mm² |
| re: | 1.5 - 10 mm² |
| f: | 1.5 - 35 mm² |
| f + AE: | 1.5 - 35 mm² |
| (f + AE may not fit with max. cross-section) | |
| Md min.: | 2,5 Nm |
| Md max.: | 3,0 Nm |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
|
two conductors can be clamped if both chambers of the cage clamp are used for this purpose |
|
| Vlastnosti materiálu | |
| Material: | Plastic |
| halogen-free: | Yes |
| Not suitable for aluminium cables ! | |
| povolené rozptylování energie pojistkové vložky: | 5,5 W |
01228
000A
připojovací svorka, čelní připojení
25 - 95 mm²
pro: 31056
Více
31012
000A
hřebenová přípojnice 3-pólová, můstek, rozteč 27 mm
80 A, délka 1 m
16 mm²
Více
31029
000A
připojovací svorka, boční připojení
6 - 50 mm²
pro: 31012, 31310, 31312
Více
31056
000A
hřebenová přípojnice 3-pólová, můstek, rozteč 27 mm
130 A, délka 1 m
35 mm²
Více
31085
000A
připojovací svorka, čelní připojení
6 - 50 mm²
pro: 31012, 31310, 31312
Více
01104
000
pojistková hlavice D02, porcelán
400 V
E 18
Více
01719
000
distanční kroužek D02 20 A
modrá
E 18
Více
01720
000
distanční kroužek D02 25 A
žlutá
E 18
Více
01721
000
distanční kroužek D02 35 A / 40 A
černá
E 18
Více
01722
000
distanční kroužek D02 50 A
bílá
E 18
Více
31006
000
pojistková hlavice D02, plast
400 V
E 18
Více
31104
000
pojistková hlavice D02, plast, s redukcí pro D01
400V, s kontrolním otvorem
E 18
Více
Find your contact
to the contact site
Wöhner GmbH & Co. KG
Elektrotechnische Systeme
Mönchrödener Str. 10
96472 Rödental
Order hotline (Germany)
+49 9563 751 161
order@woehner.de
Technical hotline (Germany)
+49 9563 751 260
support@woehner.com